Podłoga egzotyczna Jarocin

Planujesz remont mieszkania/domu i potrzebujesz podłogi? Wszyscy klienci mogą liczyć na różnorodne egzotyczne podłogi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, dzięki czemu drewno na długo zachowuje swoje naturalne piękno. Wszyscy klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i spersonalizowane leczenie. Należy pamiętać, że nie wszystkie podłogi objęte są gwarancją.

Podłoga z drewna egzotycznego – gatunki

Jak sama nazwa wskazuje, egzotyczna gleba pochodzi z najdalszych zakątków świata. W Afryce, Ameryce Południowej i Azji występują gatunki drzew, których unikalna struktura, kolor i twardość stanowią o ich niepowtarzalnej wartości dekoracyjnej. Dzięki egzotycznej podłodze z listew każda przestrzeń ma niepowtarzalny charakter. Oferujemy szeroką gamę podłóg egzotycznych, aby zadowolić naszych najbardziej wymagających klientów. Podłogi z drewna egzotycznego mogą ożywić całe wnętrze. Mimo minimalistycznej przestrzeni, egzotyczna podłoga tworzy atmosferę podróży i przygody. Może być również niekończącą się inspiracją podczas spotkania. Gatunki drzew, takie jak afzelia, palisander, teak, scupilla i dussy, zapewniają imponujący wygląd domu. Podłogi z egzotycznego drewna twardego są gęste i trwałe. Z drugiej strony jest trudny w obróbce i wymaga doświadczenia przy montażu. Po wybraniu egzotycznej podłogi do swojej przestrzeni możesz wybrać kolor i fakturę drewna.

Modne podłogi egzotyczne

Wielu projektantów entuzjastycznie wykorzystuje luksusowy wygląd egzotycznych podłóg i ich cenne właściwości. Podłogę Melbau można ładnie zamontować w sypialni. Powierzchnia takiego wnętrza może również doskonale wyeksponować piękny wygląd drewna egzotycznego, tworząc aranżację, która przetrwa lata. Podłogi te są bardzo dekoracyjne dzięki nierównemu rysunkowi słojów drewna oraz różnym kolorom od beżu po pomarańcz, ciemny brąz, a nawet czerń. Dlatego egzotyczne drewno jatoba powinno być stosowane w typowych lokalizacjach, przede wszystkim w salonie. To sprawia, że jest to jeden z najważniejszych motywów dekoracyjnych w całym domu.

Zalety podłogi z drewna egzotycznego

Podłoga egzotyczna Jarocin z takich desek jest niezwykle trwała, ale przede wszystkim urzeka pełną gamą ciepłych kolorów. Drewno charakteryzuje się płynnym przejściem od odcieni łososia do pomarańczy, czerwieni i brązu. Z biegiem lat kolory mogą przybierać mahoniowe odcienie, potwierdzając wyjątkowe właściwości tego materiału. Deski często wykończone są lakierem półmatowym, charakterystycznym dla podłóg odpornych na ścieranie.