Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej to po prostu listwy przypodłogowe, które są wykonane ze stali nierdzewnej. Są one dostępne w szerokim zakresie szerokości i długości, i są bardzo łatwą do zainstalowania alternatywą dla listew drewnianych.

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej są łatwe w utrzymaniu i odporne na większość środków czyszczących. Nie ma potrzeby lakierowania lub malowania ich i nie wymagają one regularnej konserwacji.

Listwy przypodłogowe są zazwyczaj dostarczane w płaskim opakowaniu, z nawierconymi otworami do mocowania do ściany i wkrętami samogwintującymi do mocowania do ściany. Montaż listew ze stali nierdzewnej trwa zazwyczaj kilka minut i w większości przypadków nie wymaga użycia narzędzi.

Listwy przypodłogowe występują w szerokiej gamie rozmiarów, od niskich 1 metrowych długości, aż do wysokich 3 metrowych długości, oraz występują w gamie głębokości od 5mm, 10mm, 15mm, do 20mm. Dostępne są głębokości 25mm lub 34mm.

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej nadają się do większości typów nieruchomości, i są idealne dla nowoczesnych i okresowych nieruchomości zarówno.

Listwy przypodłogowe są również idealne do stosowania w kuchniach, łazienkach i pomieszczeniach wilgotnych.

Stal nierdzewna używana do produkcji listew przypodłogowych ze stali nierdzewnej jest z gatunku 304, który ma wysoką odporność na korozję.

Listwy przypodłogowe są popularnym wyborem dla agentów nieruchomości, i są często używane przy sprzedaży nieruchomości.

Listwy przypodłogowe mogą być również łatwo zainstalowane wokół kominków, a także w ustawieniach komercyjnych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat listew przypodłogowych ze stali nierdzewnej, proszę odwiedzić stronę

Długa historia listew przypodłogowych

Odkąd stal nierdzewna została wynaleziona, stal nierdzewna jest materiałem z wyboru dla niektórych rodzajów sprzętu kuchennego. Stal nierdzewna jest lekka i wytrzymała. Była już używana do produkcji sztućców i narzędzi chirurgicznych, więc stal nierdzewna wydawała się oczywistym wyborem dla przyborów kuchennych, które muszą być lekkie i łatwe do czyszczenia.
Ale stal nierdzewna nie była, jak się okazało, oczywistym wyborem dla kuchennych listew przypodłogowych.

Stal nierdzewna jest droga, zwłaszcza w porównaniu z malowanym drewnem. A ludzie nie chcieli jej oglądać, ponieważ stal nierdzewna ma tendencję do wyglądania na brudną, nawet jeśli czyści się ją codziennie.

Stal nierdzewna jest również trudna do cięcia. A żeby zrobić listwy przypodłogowe, trzeba pociąć wiele cienkich kawałków.

Stal nierdzewna była droga, była twarda i miała tendencję do brudzenia się.

A stal nierdzewna była nowością. W 1939 r. blaty kuchenne z nierdzewnej stali były rzadkością. Nikt jeszcze nie widział takiego blatu w kuchni.